26 Temmuz 2014 Cumartesi

YAZLIK GÜNLERİ

Her yaz Mersin'de yazlıkta kalıyoruz.Aslında elbette otel tatili daha keyifli ve rahat olsa da yazlık tatilinin de uzun sürmesi en büyük avantajı.Yani en azından bizim gibi tatili olanlar için avantaj.İstediğimiz kadar kalabiliyoruz.Bu yaz da ilk iş olarak yazlığı temizlemekle uğraştım tabi ki.Bütün kış kapalı olan evin iyi bir temizliğe ihtiyacı oluyor cidden.
Bu iş bittikten sonra ise günler havuz,deniz,yemek,dinlenme ve akşam yürüyüşleri,çay içme ile sonlanıyor.
Çocuk için çok keyifli bir tatil.Etrafımızda bolca park,zıpzıp bulunuyor.E gündüz havuz gece oyun daha ne olsun yorgunluktan pes düşüyor en sonunda.Bizim içinde güzel aslında kızımız mutlu olunca bize yetiyor.Onun keyfinin yerinde olması,sağlıklı olması,oyun oynaması en güzel tatillerden daha değerli.Kısaca günlerimiz böyle geçiyor.
Akşamları sahilde uzun uzun yürüyoruz.Bazı geceler mısır bazı geceler dondurma yiyor en sevdiğimiz çay bahçesinde türk sanat müziğinin en güzel eserlerini dinleyerek çayımızı yudumluyor pusetinte uyuyan kızımızı seyrediyoruz.Huzurlu olmak en sevdiğim şey.Hiç bir zaman fazlasında gözüm olmadı hayatta.En güzel şey ruhumuzu huzurla dinlendirmek.Daha fazlasına gerek var mı..

1 yorum:

 1. Bloglar Yarışıyor ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı ilk tur dahilinde düzenliyoruz. Siz de başvurun. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
  İlginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,
  Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
  Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
  Tel: +90212 330 9707


  YanıtlaSil